טיסות רומנטיות טיסות ילדים טיסות הפתעה טייס ליום אחד     רשיון טיס טיסות פרטיות טיסה משפחתית
         
 
  דף הבית אודות גלריה   כתבות ומאמרים צור קשר  

                      1-800-2000-28                               1-800-2000-28
 

חבילות נופש 

 
 
חבילות נופש עם טיסות הפתעה פרטיות

טיסת הפתעה פרטית לראש פינה

אם ב ר צ ו נ כ ם להפתיע ולהתרגש מטיסות הפתעה פרטיות מופלאות, כשהקסם הוא חלק מהאווירה, אם ברצונכם להיזכר כרומנטיקנים ולזכור חוויה למשך לפחות עשרים שנה, אז חבילות נופש עם טיסות הפתעה הן התשובה .

 

משדה דב נמריא צפונה, נשאיר מאחורינו את העיר הגדולה, נחלוף על פני ארובות חדרה ונפנה מזרחה להר תבור, משם נתחיל בהנמכה לכיוון הכינרת הענוגה נחוג מעליה בטיסה נמוכה לצורך טיפוס ונחיתה בראש פינה הקסומה. טיסות הפתעה פרטיות במלוא מובן המילה .
מונית ממוזגת תמתין ברחבה, תוביל אתכם למסעדה משובחה, תאכלו תיהנו ולסיור רגלי או ממונע, במסתורי העיר העתיקה, תצאו. הכל נמשך כ-5 שעות. חבילת נופש מופלאה .

 מחיר: 2540 ש"ח

חבילות נופש

אם נרצה להרחיב את גבולות ההנאה תמיד נוכל לשכור חדר במלון, כלומר: עם הנחיתה מונית ממוזגת תוביל אתכם למלון, ממש חוויה, חדר לזוג למשך היום, ארוחת בוקר - לא קונטיננטל. לאחר הארוחה: מסז'ים, פילינג בריכת שחייה, ג'קוזי, סאונה וחדר כושר. ושוב שעת הארוחה. ארוחת צהרים בריאה, מנוחה - לא מחויב, קפה ועוגה וחזרה. דרך קסומה כשמלכת הלילה עוטה שימלתה ומכסה אט אט את פני החמה, אורות לא אורות, שעת בין ערביים טובה לטיסות הפתעה, ממש חוויה, סרט ווידאו תקבלו עם סיום הטיסה. והכל נמשך כמעט יממה (8 שעות), חבילות נופש מופלאות.

טיסת הפתעה פרטית למפרץ חיפה ומעליו (כרמל)

משדה דב נמריא צפונה, נשאיר מאחורינו את העיר הגדולה, נחלוף על פני ארובות חדרה ונמשיך על קו חוף עד מפרץ חיפה משם, נחוג מעל יערות הכרמל ונגלוש לעבר הים, אם נרצה, נבקש אישור נחיתה בשדה התעופה במפרץ חיפה. עם מונית ממוזגת תצאו למסעדה שם תסעדו ארוחה טעימה. כמובן עוד נגיע לדרך חזרה, חבילת נופש בלתי נשכחת, טיסות הפתעה פרטיות במלוא מובן המילה.

  •  מחיר הטיסה ללא נחיתה בחיפה, 70 דקות טיסה: 1540 ש"ח
  •  עם נחיתה בחיפה, מונית ומסעדה: 1990 ש"ח

טיסת הפתעה מעל קיסריה

משדה דב נמריא צפונה, נשאיר מאחורינו את העיר הגדולה, נחלוף על פני ארובות חדרה ונמשיך על קו חוף עד קיסריה, נחוג מעל קיסריה העתיקה במלוא הדרה והנה אנחנו בדרך חזרה. משך הטיסה: כ-50 דקות .
 

 
 
         חדשות       סרטון יוטיוב      המלצות    
 
אתם נמצאים בחיפוש מתנה מקורית שלא תשכח שנים? טיסה רומנטית בשמי הארץ+ארוחה מפוארת עכשיו רק ב1090 ש"ח 
---------

 
בואו להתרשם מחורף מפנק בחברה שמיים כחולים! רק ב-1590ש"ח לזוג!!! טיסה רומנטית מעל קו חוף הים עם יין ושוקולד + עיסוי זוגי 50 דקות + ארוחת בוקר ישראלית ושימוש חופשי בבריכה ובמתקני הספא. 
---------

 
   
זה היה יום הכי טוב בחיי עד כה: היא אמרה כן!!! וזה כל מה שאני זוכר מהטיסה: חגי 
---------

 
טיסת בר המצווה לעידו מעל ירושלים ובמיוחד מעל ירושלים העתיקה עם ההסברים על החומות ועל בית המקדש והכל במרחק נגיעה, חוויה שבני לא ישכח ואנחנו כמלווים, נמליץ באתר.אסתי 
---------