טיסות רומנטיות טיסות ילדים טיסות הפתעה טייס ליום אחד     רשיון טיס טיסות פרטיות טיסה משפחתית
  דף הבית אודות גלריה   כתבות ומאמרים צור קשר  
                      1-800-2000-28                               1-800-2000-28
  טייס ליום אחד טייס ליום אחד
  טיסות רומנטיות טיסות רומנטיות
  טיסות חוויה טיסות חוויה
  טיסות ילדים טיסות ילדים
  טיסות פרטיות טיסות פרטיות
  קורס טיס אזרחי קורס טיס אזרחי
     
 

טייס ליום אחד 

 
   
 

טייס ליום אחד

טייס ליום אחד - טיס ליום אחד


חלמתם פעם להיות טייסים? חלמתם פעם להרגיש ולחשוב כמו טייס אמיתי? ואולי חלמתם פעם להטיס מטוס רק פעם אחת בחיים? ב-"שמיים כחולים" חלומות מתגשמים. טייס לפעם בחיים ואפשרי יותר... טייס ליום אחד מעל תל אביב, טייס ליום אחד מעל הרצליה, טייס ליום אחד בשחקים! נפגשים, מקבלים הסברים: למה מטוס באוויר? מה תפקיד ההגהים? בכמה מימדים אנחנו טסים? איך בדיוק נוחתים? מי ממריא את המטוס? תדריך מרתק והרבה חיוכים. הטסה תוך כדי שמירה על בטיחות בשחקים. והעיקר: אתם מטיסים!!! טייס ליום אחד, או טייסת ליום אחד, ללא הגבלת גיל - חוויה לכל חושים, ואולי דרך עתידית???

 

   


רוצים להיות טייס ליום אחד? רוצים לחוש את המורכבות והאתגרים? רוצים גם לשלב את זה עם הדבר האמיתי? ... נכנסים למטוס, מתרווחים, מרגישים נינוחים, חובשים אוזניות וממריאים, בהטסת מטוסים חלומות מתגשמים. הים, העיר הגדולה והכל למטה, מרחק נגיעה ואתם מטיסים!

להטיס מטוס בכל גיל?
בשמיים כחולים זה אפשרי!
לבר מצווה ובת מצווה!

ליום הולדת חמישי וחמישית!טייס ליום אחד עם שמיים כחולים – להינות ולהיות בידי מקצועיים

חברת "שמיים כחולים" מהטובות והותיקות ביותר בתחום התעופה עם עבר בטיחותי ללא דופי. אם בחרת להיות טייס ליום אחד בשמי תל אביב, כדאי לעשות זאת עם החברה שתספק לך את מלוא הביטחון הבטיחות והשירות האמין. טייס ליום אחד בשמי ת"א בשמיים כחולים חוויה איכותית בידיים מקצועיים ואלפי שעות טיסה לכל המבצעים (מדריכי טיסה).

 

טייס ליום אחד בשמי תל אביב וגם בשמי הרצליה וגם... סתם כך בשחקים.

טייס ליום אחד בשמי ת"א או טייס ליום אחד בשמי הרצליה או סתם ככה בשחקים. מתנה מושלמת לכל אחד מהאנשים הקרובים - לגעת בשמיים ולהנות לעולמים. חברת שמיים כחולים מאפשרת לרוצים, להפתיע ולרגש באמצעות מתנה ייחודית, מתנה מקורית  – טייס ליום אחד בשמי תל אביב, מתנה שנשארת בלב לעולמים.
טייס ליום אחד

לחץ לצפייה בסרטון

טייס ליום אחד לכל גיל – עוף גוזל חתוך את השמיים ואל תירא!!??
האדם שאף בכל שנות ההיסטוריה הכתובה לשהות בין ציפורים במעופן בשחקים. והנ הזדמנות פז נהדרת, אפילו לגוזלים, לעוף בין ציפורים.
 

טייס ליום אחד מתנת בר מצווה

בגיל שלוש עשרה כשמתבגרים, אפשר להתחיל לטעום את טעם החיים, להטיס מטוס כחוויה ראשונית, מתנה בלתי אמצעית, השתוקקות לאתגרים. טייס ליום אחד לנערים, הגשמת חלום בטרם היווצרותו.
 

טייס ליום אחד בת מצווה

בגיל שתים עשרה כשמתבגרים, אפשר להתחיל לטעום את טעם החיים, להטיס מטוס כחוויה ראשונית, מתנה בלתי אמצעית, השתוקקות לאתגרים. טייס ליום אחד לנערות, תחושה ברורה שהכל שווים, הגשמת חלום בטרם היווצרותו.
 
 
 
         חדשות       סרטון יוטיוב      המלצות    
 
אתם נמצאים בחיפוש מתנה מקורית שלא תשכח שנים? טיסה רומנטית בשמי הארץ+ארוחה מפוארת עכשיו רק ב1090 ש"ח 
---------

 
בואו להתרשם מחורף מפנק בחברה שמיים כחולים! רק ב-1590ש"ח לזוג!!! טיסה רומנטית מעל קו חוף הים עם יין ושוקולד + עיסוי זוגי 50 דקות + ארוחת בוקר ישראלית ושימוש חופשי בבריכה ובמתקני הספא. 
---------

 
   
זה היה יום הכי טוב בחיי עד כה: היא אמרה כן!!! וזה כל מה שאני זוכר מהטיסה: חגי 
---------

 
טיסת בר המצווה לעידו מעל ירושלים ובמיוחד מעל ירושלים העתיקה עם ההסברים על החומות ועל בית המקדש והכל במרחק נגיעה, חוויה שבני לא ישכח ואנחנו כמלווים, נמליץ באתר.אסתי 
---------