טיסות רומנטיות טיסות ילדים טיסות הפתעה טייס ליום אחד     רשיון טיס טיסות פרטיות טיסה משפחתית
         
 
  דף הבית אודות גלריה   כתבות ומאמרים צור קשר  

                      1-800-2000-28                               1-800-2000-28
 

טיסות הפתעה 

 
 
טיסות הפתעה - יום נישואין - יום האהבה

אם ב ר צ ו נ כ ן להפתיע את בן זוגכם לרגל יום נישואין, יום האהבה או יום הולדת. אם ב ר צ ו נ כ ם להפתיע את בנות זוגכם לרגל יום נישואין, יום האהבה או יום הולדת, אז טיסות הפתעה, טיסת הפתעה הן ההפתעה שלכם. רוצים סתם להפתיע חברים כאלה שאתם באמת אוהבים או כאלה שאיתם אתם מעונינים לשמור על קשרים - פנקו אותם בהפתעה מיוחדת ויחודית - טיסת הפתעה אישית .

אם ב ר צ ו נ כ ם להיות כאלה, שאת הטוב ביותר בוחרים, כאלה שיודעים שבין כל ההפתעות; בשמיים! הכי נהנים, כאלה שזוכרים ומוקירים את יום הנישואין, כאלה שיודעים שאדיבות, רצינות והתייחסות אל כל אחד ואחד כאילו הוא מרכז העולם, בכל טיסה וטיסה וגם אחרי ההטסה. או אז טיסות הפתעה ב"שמיים כחולים" הן הן טיסת ההפתעה שאתם מחפשים.

נפגשים בהרצליה, מכירים את הטייס, כ-20 דקות הסבר על הטיסה, יין שוקולדים ומצלמת ווידאו בפעולה ו... נכנסים למטוס, מתרווחים, מרגישים נינוחים, חובשים אוזניות וממריאים, בטיסות הפתעה חלומות מתגשמים. חווים את חווית הטיסה, הים, העיר הגדולה והכל למטה מרחק נגיעה והמטוס בידי טייס מיומן, טיסת הפתעה זה שייך לכם.

ויש סוגים שונים של טיסות הפתעה כאלה שנמשכות שעה אחת כמו טיסות מעל קיסריה, הכרמל, או בת גלים הנהדרה, עם אפשרות למסעדה. ואחרות מסתיימות רק אחרי יממה (שמונה שעות) לדוגמא: מראש פינה הקסומה אל מנחת פיק ברמה או השדה בקריית שמונה. הכל עם אפשרות של מסעדה או בית מלון, קרוב לשדה התעופה, או רכב ממוזג כהסעה. כמובן שקיימת אפשרות אטרקטיבית אחרת, לשלב סיור של ג'יפים בשטח, לנשום אוויר הרים בשפע, טיסות פרטיות לעילא ולעילא. אם בדרום חשקה נפשכם, אז מצדה, באר שבע, תל ערד או יוטבתה, עם אפשרות סיור בג'יפים, מנוחה במלון או מאהל, ארוחת בר בי קיו בשטח, רחצה בצל הטבע או במקום מסודר והכל הכל על פי בחירתכם. טיסות פרטיות מפתיעות לחוגגים יום הולדת, יום האהבה, יום נישואין או כל אפשרות אחרת טיסות הפתעה זה שלכם.


טיסות הפתעה


 מחיר: תלוי במסלול טיס ההפתעה. ראה: חבילות נופש


 
 
         חדשות       סרטון יוטיוב      המלצות    
 
אתם נמצאים בחיפוש מתנה מקורית שלא תשכח שנים? טיסה רומנטית בשמי הארץ+ארוחה מפוארת עכשיו רק ב1090 ש"ח 
---------

 
בואו להתרשם מחורף מפנק בחברה שמיים כחולים! רק ב-1590ש"ח לזוג!!! טיסה רומנטית מעל קו חוף הים עם יין ושוקולד + עיסוי זוגי 50 דקות + ארוחת בוקר ישראלית ושימוש חופשי בבריכה ובמתקני הספא. 
---------

 
   
זה היה יום הכי טוב בחיי עד כה: היא אמרה כן!!! וזה כל מה שאני זוכר מהטיסה: חגי 
---------

 
טיסת בר המצווה לעידו מעל ירושלים ובמיוחד מעל ירושלים העתיקה עם ההסברים על החומות ועל בית המקדש והכל במרחק נגיעה, חוויה שבני לא ישכח ואנחנו כמלווים, נמליץ באתר.אסתי 
---------