טיסות רומנטיות טיסות ילדים טיסות הפתעה טייס ליום אחד     רשיון טיס טיסות פרטיות טיסה משפחתית
  דף הבית אודות גלריה   כתבות ומאמרים צור קשר  
                      1-800-2000-28                               1-800-2000-28
  טייס ליום אחד טייס ליום אחד
  טיסות רומנטיות טיסות רומנטיות
  טיסות חוויה טיסות חוויה
  טיסות ילדים טיסות ילדים
  טיסות פרטיות טיסות פרטיות
  קורס טיס אזרחי קורס טיס אזרחי
     
 

טיסות רומנטיות 

 
   
 

טיסות רומנטיות

טיסה רומנטית - מתנה רומנטית לאוהבים

טיסה מעל ירושלים
 

פינוקים,חיבוקים ונשיקות חמות
הצעת נישואין

אם ב ר צ ו נ כ ם להפתיע את בני זוגכם, להעניק ללא מילים את הריגוש האולטימטיבי, שאינו ניתן לתיאור במילים, אם ברצונכם להפתיע ולהתרגש מההתרגשות של בן זוגכם, ומטיסה רומנטית מופלאה, כשהקסם הוא חלק מהאווירה, אם ברצונכם להיזכר כרומנטיקנים ולזכור חוויה למשך לפחות עשרים שנה, אז טיסות רומנטיות הן ההפתעה.
אם ברצונכם להיות כאלה, שאת הטוב ביותר בוחרים, כאלה שיודעים שבין כל ההפתעות; בשמיים! הכי נהנים, כשעולים לשחקים ותופסים, במלא שישים שניות, כל רגע פחזני. אם ברצונכם להיות כאלה שמבינים שבטיחות טיסה ודרור לנשמה, הם שם המשחק. כאלה שיודעים שאדיבות, רצינות והתייחסות אל כל אחד ואחד כאילו הוא מרכז העולם, בכל טיסה וטיסה וגם אחרי ההטסה. או אז טיסות רומנטיות ב"שמיים כחולים" הן הן טיסת הפתעה שאתם מחפשים. 

מתנת יומולדת

נפגשים בשדה דב או בהרצליה, מכירים את הטייס, כ-20 דקות הסבר על הטיסה, יין, שוקולדים ומצלמת ווידאו בפעולה ו...

נכנסים למטוס, מתרווחים, מרגישים נינוחים, חובשים אוזניות וממריאים, בטיסות רומנטיות חלומות מתגשמים. מתמזגים עם בעלי הכנף, חווים את חווית הטיסה, הים, העיר הגדולה והכל למטה מרחק נגיעה והמטוס בידי טייס מיומן. רומנטיקת טיסה בהתגלמותה, חוויה מרגשת ובלתי מתפשרת לאוהבים לנאהבים ולעתידים לאהוב ולהיות נאהבים. טיסות רומנטיות ב"שמיים כחולים" תופסות את האהבה ויש אפילו סיכוי להתמזג בתוכה. לאחר 30 דקות של התרגשות רבה, עם הנחיתה, תקבלו לידיכם קלטת וידאו שהנציחה את כל אותה חוויה, שהשחקים היו לה לתפאורה.


מפה של שדה התעופה הרצליה

טיסות רומנטיות מעל קיסריה
משדה דב נמריא צפונה, נשאיר מאחורינו את העיר הגדולה, נחלוף על פני ארובות חדרה ונמשיך על קו חוף עד קיסריה, נחוג מעל קיסריה העתיקה במלוא הדרה והנה אנחנו בדרך חזרה. משך הטיסה הרומנטית; כ-50 דקות.                     

אהבה בשמיים

 

ואם זה לא הספיק לכם אתם מוזמנים להמשיך לחגוג אהבה בשייט רומנטי.
 

           
    טיסה מעל ירושלים 
שמיים כחולים מאפשרת לכם לראות את ירושלים בירת ישראל מהאוויר - חוויה שלא תשכח במהרה - מתנת בר מצווה מדהימה - התקשרו עכשיו ל 1-800-2000-28 
 
    לפרטים נוספים >>      
           
    טיסה מעל קיסריה 
שמיים כחולים מציעה לכם חויה מרשימה לכם, למשפחה לאורחים מחול או כל סיבה אחרת: טיסה מעל קיסריה. חוויה מרשימה מעין כמוה שמשלבת טיסה לאורך החוף והסטוריה של ארץ ישראל. התקשרו עכשיו 1-800-2000-28 
 
    לפרטים נוספים >>      
 
         חדשות       סרטון יוטיוב      המלצות    
 
אתם נמצאים בחיפוש מתנה מקורית שלא תשכח שנים? טיסה רומנטית בשמי הארץ+ארוחה מפוארת עכשיו רק ב1090 ש"ח 
---------

 
בואו להתרשם מחורף מפנק בחברה שמיים כחולים! רק ב-1590ש"ח לזוג!!! טיסה רומנטית מעל קו חוף הים עם יין ושוקולד + עיסוי זוגי 50 דקות + ארוחת בוקר ישראלית ושימוש חופשי בבריכה ובמתקני הספא. 
---------

 
   
זה היה יום הכי טוב בחיי עד כה: היא אמרה כן!!! וזה כל מה שאני זוכר מהטיסה: חגי 
---------

 
טיסת בר המצווה לעידו מעל ירושלים ובמיוחד מעל ירושלים העתיקה עם ההסברים על החומות ועל בית המקדש והכל במרחק נגיעה, חוויה שבני לא ישכח ואנחנו כמלווים, נמליץ באתר.אסתי 
---------