טיסות רומנטיות טיסות ילדים טיסות הפתעה טייס ליום אחד     רשיון טיס טיסות פרטיות טיסה משפחתית
         
 
  דף הבית אודות גלריה   כתבות ומאמרים צור קשר  

                      1-800-2000-28                               1-800-2000-28
 

טיסת משפחה 

 
 
טיסת משפחה – מתנה מושלמת בניצוחה של חברת שמיים כחולים

טיסת משפחה זו המתנה המושלמת לקרוביכם

כיום יותר ויותר קשה למצוא מתנה מקורית ומיוחדת למשפחה שלכם. אך תמיד ניתן למצוא חוויה חדשנית שתשאיר את האהובים שלכם המומים, נפעמים ומאושרים. מתנה מושלמת שכזו הינה טיסת משפחה. בין אם אחד הילדים חולם על קריירת טייב או לא, כל אחד חולם לעוף, מבוגר או ילד. לכן מתנה טיסה למשפחה זה ללכת על בטוח – אין שום סיכוי שהם יתאכזבו. טיסת למשפחה יכולה להיות מאורגנת לכבוד יום השנה לנישואין, או יום הולדת של אחד מכם. אך בכל מקרה, תהיו בטוחים שמתנה כמו טיסות משפחה – זו מתנה מושלמת.

טיסה למשפחה – בטיחות מעל לכל

טיסת משפחה זהו עניין מאוד חשוב מבחינה בטיחותית, לכן כאשר אתם מחפשים טיסות למשפחה, יש לוודא שהחברה שאתם בוחרים בה הינה בעלת תקנים מוכחים בכל הקשור לבטיחות הטיסה. חברת שמיים כחולים זו החברה המובילה בתחום הטיסות כבר שנים ארוכות. טיסה למשפחה חייבת להיות קודם כול בטיחותית וחברת שמיים כחולים דואגת לכך בעדיפות ראשונה. טיסה למשפחה זו חוויה מיוחדת וחברת שמיים כחולים תדאג שהיא באמת תהיה כזאת.

הקריטריונים לבחירת טיסת משפחה

טיסת משפחה איכותית צריכה להיות גם בטיחותית אך גם מהנה. טיסה למשפחה צריכה שיהיו בה עוד אטרקציות מלבד הטיסה עצמה. טיסת משפחה עם ילדים צריכה שתהיה מאובזרת בשתייה קלה וכיבוד. כמו כן, במהלך טיסת משפחה מומלץ שלילדים תהיה גישה מרגשת להליך הטיסה עצמו, אפשרות לשמוע את הכריזה והנחייה מהטייס. טיסות משפחה של חברת שמיים כחולים מספקות לכם את כל אלו. טיסות משפחה זוהי חוויה שיכולה לשנות את חיי הילדים שלכם, חברת שמיים כחולים הופכת רגע מרגש זה לבלתי נשכח. טיסת משפחה עם שמיים כחולים זה חלום שהתגשם, אין בארץ טיסות משפחה טובות יותר מאשר שמיים כחולים.
 
 
         חדשות       סרטון יוטיוב      המלצות    
 
אתם נמצאים בחיפוש מתנה מקורית שלא תשכח שנים? טיסה רומנטית בשמי הארץ+ארוחה מפוארת עכשיו רק ב1090 ש"ח 
---------

 
בואו להתרשם מחורף מפנק בחברה שמיים כחולים! רק ב-1590ש"ח לזוג!!! טיסה רומנטית מעל קו חוף הים עם יין ושוקולד + עיסוי זוגי 50 דקות + ארוחת בוקר ישראלית ושימוש חופשי בבריכה ובמתקני הספא. 
---------

 
   
זה היה יום הכי טוב בחיי עד כה: היא אמרה כן!!! וזה כל מה שאני זוכר מהטיסה: חגי 
---------

 
טיסת בר המצווה לעידו מעל ירושלים ובמיוחד מעל ירושלים העתיקה עם ההסברים על החומות ועל בית המקדש והכל במרחק נגיעה, חוויה שבני לא ישכח ואנחנו כמלווים, נמליץ באתר.אסתי 
---------